aybike uysal
Aybike Uysal

Serdivan’ın konforu ve modern yaşam tarzını yansıtan, profesyonel yönetimiyle dikkat çeken ve zengin konut mimarisi ile sosyal olanakları sunan en gözde sitelerinden biri olarak öne çıkan Serdivan Life, Sakarya bölgesindeki az sayıdaki nitelikli sitelerden biridir. Yeni gelenler için güvenli ve sosyal imkanları zengin bir site bulmak zor olabilir, ancak Serdivan Life bu ihtiyacı karşılayabilecek nitelikte bir yerdir.

15.613 metrekarelik geniş alanda 10 blok ve toplamda 80 konuttan oluşan bu site, 157 metrekarelik düz daireler, 245 metrekarelik bahçe dubleksleri ve 223 metrekarelik çatı dubleksleri olmak üzere 3 farklı daire tipi sunar. Her daire için ayrılan 10 metrekarelik depo ve 30 metrekarelik kapalı otoparklar da bu konutların avantajlarındandır. Yeşil alanların 11.000 metrekare olduğu, 7/24 güvenlik hizmeti verilen, çocuk oyun alanları, oturma alanları, süs havuzları ve modern peyzaj çalışmalarının yer aldığı bu sitede boş daire bulmak genellikle oldukça zordur.

Projenin yapı aşamasında zemin iyileştirme amacıyla jet grout yöntemi uygulanmış olması, sağlamlık arayanlar için tercih sebebi olmuştur. Dış duvarlarda kullanılan 27’lik yutong ile binaların ses ve ısı yalıtımları da son derece güçlüdür.

Sosyal imkanlar konusunda da geniş bir yelpaze sunan Serdivan Life, kafeteryası, kapalı yüzme havuzu, spor salonu ve saunası ile komşularınızla kısa sürede tanışabileceğiniz, mini bir mahalle kültürü içinde mutlu ve keyifli zamanlar geçirebileceğiniz bir ortam sunmaktadır