aybike uysal
Aybike Uysal
İçeriğe Ait Başlıklar 1 Başlık

Huzur Dolu Yaşamın Adresi: Ada Konakları

2014 yılında tamamlanmış, iskanları alınmış ve tapuları kat mülkiyetine dönüştürülmüş olan Ada Konakları, Sakarya'nın Serdivan ilçesinde, Eski Yazlık Köyü olarak bilinen Serdivan köprübaşı mahallesinde, Aralık Caddesi üzerinde yükseliyor. Adadakiler Market'e 300 metre mesafede bulunan bu özel konum, ayrıca Serdivan AVM'ye 1.2 kilometrelik bir mesafede yer almasıyla da dikkat çekiyor. Böylece, şehir yaşamına kolayca erişebilirken doğanın huzurlu atmosferinden de faydalanma imkanı sunuyor.

Ada Konakları, 7711 m²'lik geniş bir arazi üzerine kurulu olup, 8 blokta toplam 56 daireden oluşmaktadır. Çatı dubleks, bahçe dubleks ve düz daire olmak üzere farklı tiplerde 3 ayrı daire seçeneği sunan site, geniş bir yaşam alanı sunuyor. Site sakinlerinin araçlarını güvenle park edebilecekleri ortak kullanımlı kapalı garajlar, açık yüzme havuzu, çocuk oyun parkı, kamelya ve sosyal faaliyetler için özel alanlar Ada Konakları'nı bölgenin en çok tercih edilen yaşam alanlarından biri haline getiriyor.

Ada Konakları, doğayla iç içe, huzurlu ve modern bir yaşam sunan özel bir konut projesidir. Sunduğu geniş olanaklar ve çeşitli daire seçenekleri ile her ihtiyaca hitap ederken, sakinlerine kaliteli bir yaşam standartı sunmayı amaçlamaktadır.

Doğanın sakinliğiyle modern yaşamın konforunu bir araya getiren Ada Konakları'nda, kendinize ait bir yaşam alanı bulmak ve huzurlu bir yaşama adım atmak için şimdi fırsatınız var.