aybike uysal
Aybike Uysal

Sakarya'nın eşsiz doğasının ortasında yer alan Şehr-i Minel Sitesi, Serdivan ilçesinin nezih Vatan Mahallesi'nde sizi ayrıcalıklı bir yaşam deneyimiyle buluşturuyor. Konforunuz ve huzurunuz göz önünde bulundurularak özenle tasarlanan bu site, 2 blokta 24 daireyle sizlere modern bir yaşam sunuyor.

Şehr-i Minel Sitesi, size özel tasarlanmış yaşam alanlarıyla dikkat çekiyor. Ferah ve kullanışlı 13 adet 2+1 ve 11 adet 3+1 daireden oluşan bu özel proje, konfor ve pratik kullanımı bir araya getiriyor. Modern mimari anlayışıyla tasarlanmış dairelerde, her detay özenle düşünülerek sizin rahatınız için planlandı.

Konum avantajıyla öne çıkan Şehr-i Minel Sitesi, Serdivan'ın önde gelen alışveriş merkezleri olan Serdivan AVM ve Cadde 54'e sadece 5 dakikalık mesafede bulunuyor. Ayrıca, Serdivan Devlet, Medar ve Adatıp Hastanelerine kolay erişim imkanı sunarak sağlık hizmetlerine olan erişimi kolaylaştırıyor. Serdivan Millet Bahçesi, Sakarya Anadolu Lisesi ve Sakarya Üniversitesi gibi önemli noktalara da yakınlığıyla aileler için ideal bir yaşam alanı sunuyor.