Kıbrıs İçin Yatırım Seferleri

CB Eva İle Kıbrıs'ta, döviz üzerinden kira getirisi sağlayan bir mülk sahibi olun, yatırımlarınızı enflasyondan koruyun. %35'ten başlayan peşinat seçenekleri, 36 aya kadar uzanan vade fırsatları ile siz de büyük fırsatlar barındıran Kıbrıs'ta bir mülk sahibi olun.

Size özel danışmanınız eşliğinde, Kıbrıs'a yolculuk yapın, farklı projeleri ve ödeme seçeneklerini değerlendirin ve dünyanın yatırım gözdesi Kıbrıs'ın en popüler sahil şeridinde bir gayrimenkul sahibi olun.


Farklı Projelerde Yatırım Fırsatı

Kıbrıs'ın en kıymetli sahil şeritlerine yayılmış, birden fazla projede farklı ödeme seçenekleriyle yatırım fırsatı bulunmaktadır. Dilerseniz tamamlanan projelerde hemen yaşama fırsatını tercih edebilirsiniz, dilerseniz devam eden projelerin barındırdığı karlılık için yatırım yapabilirsiniz.


Avrupadaki En İyi Adalar Listesine Yatırım Yapın

Avrupadaki En İyi Adalar Listesi

travelandleisure.com tarafından Avrudaki En İyi 20 Ada listesinde bulunan Kıbrıs, yüksek gelir grubuna sahip turist potansiyeli için önemli bir lokasyon. Gün geçtikçe daralan yatırım alanları ve yüksek potansiyeli ile muhteşem bir değer. Siz de bu yüksel potansiyele yatırım yapın.


Forbes Dergisi Yatırım İçin Kuzey Kıbrıs’ı İşaret Etti

Dünyanın en ünlü Dergilerinden FORBES Dergisi, yayınladığı makale ile Kuzey Kıbrıs’ın Dünyanın 2021 yılında emlak yatırım yapılabilecek en iyi 5 sahil ülkesi arasında birinci sırada gösterdi.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti  bildiğiniz üzere dünya tarafından tanınmamış, sadece Türkiye tarafından tanınmış bir devlet olmasına rağmen Türkiye ve diğer ülkeler tarafından oldukça rağbet görmektedir. Yılda 3 milyon civarında turistin ziyaret ettiği ve yatırımlar yaptığı Kıbrıs, neredeyse yılın 300 günü parlayan güneşi ve muhteşem sahilleri ile dünyanın dikkatini çekmeye devam ediyor

En İyi Sahil Şeridi


Yaşamak İçinMuhteşem Lokasyon 

En İyi Emeklilik Yerleri

liveandinvestoverseas.com tarafından emeklilik için dünyadaki en iyi lokasyonlar arasında gösterile Kıbrıs, yıl boyunca yüksek profilli turist çekme kapasitesine sahip. Yılda en az sekiz az tatil yapılmaya uygun bir iklimi olan Kıbrısta, bütün yıl yaşamaya müsait konut projeleri ile ister emeklilik hayatınızı dünya standartlarına çıkarın, ister dünyanın en elit emeklilerini ağırlamak üzere bir gayrimenkul yatırımı yapın. 


Dünyanın En Temiz Deniz Suyu

Bağımsız araştırma kuruluşlarının yaptıkları testlere göre dünyanın en temiz deniz suyuna sahip olan Kıbrıs, dünyanın en elit turistlerine hitap ediyor. Birinci sınıf deniz suyu kalitesi, lüks tatil imkanları ve neredeyse bütün yıla yayılan tatil sezonu ile Kıbrıs dünyanın en iyi tatil lokasyonları listesindeki yerini hak ediyor. 

Dünyanın En Temiz Deniz Suyu


Yatırım Seferlerinde Yerinizi Ayırtın

Bir sonraki yolculuğumuz için siz de yerinizi ayırtın. Dilerseniz dünya standartlarında bir tatil alternatifi edinin, dilerseniz enflasyondan uzak, doviz ile kira getirisi elde edebileceğiniz bir yatırım sahibi olun.