aybike uysal
Aybike Uysal
İçeriğe Ait Başlıklar 1 Başlık

Sakarya'nın Yeni Yaşam Alanı: Kuvars Premium

Modern yaşamın konforunu ve ayrıcalıklarını bir arada sunan Kuvars Premium, 2020 yılında tamamlanarak konut sahiplerine kapılarını açtı. İskân başvurularının yapıldığı bu özel proje, Sakarya'nın Serdivan ilçesinde, Yazlık Caddesi üzerinde, Adapazarı Şeker Fabrikası karşısında konumlanmıştır. Çarşı merkezine ve Serdivan'a sadece 5 dakikalık mesafede olan bu lokasyon, ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

Kuvars Premium, 7 bloktan oluşan ve 74 adet 3+1 ve 4+1 daire ile 21 dükkanın bulunduğu ticari ve konut kullanımlı karma bir projedir. Sosyal tesis alanı 1500 m² olan ve 2000 m² kapalı otoparka sahip olan site, toplu taşıma araçlarının önünden geçmesiyle ulaşım konusunda avantaj sağlamaktadır.

Projede öne çıkan özellikler arasında bina yerleşimlerinin avluya imkan sağlamasıyla, önünde geniş park alanı, süs havuzu, yeşil bantlar ve oturma alanları bulunan özenle düzenlenmiş bir çevre yer alır. Kuvars Premium, sadece modern bir konut projesi olmanın ötesine geçerek, 7/24 profesyonel güvenlik hizmeti sunarak sakinlerine huzurlu bir yaşam vaat eder.

Kuvars Premium sadece konut değil, aynı zamanda geniş bir sosyal yaşam alanı sunmaktadır. Kat bahçeleri, park ve oyun alanları, yüzme havuzu, sosyal tesis, sera, parti ve karaoke odaları, sinema odaları, spor salonu, sauna gibi olanaklarla donatılmıştır. Ayrıca yer altı otoparkı, plaka okuma sistemiyle modern bir yaşamın gerekliliklerini en üst düzeyde karşılamaktadır.

Kuvars Premium, şehir hayatının karmaşasından uzakta, huzurlu ve ayrıcalıklı bir yaşam arayanlar için ideal bir tercih sunmaktadır. Modern mimarisi, geniş olanakları ve özenle düşünülmüş detaylarıyla sizleri bekliyor.

Hayalinizdeki yaşam alanını bulmak ve ayrıcalıklı bir yaşama adım atmak için Kuvars Premium sizleri bekliyor.