aybike uysal
Aybike Uysal
İçeriğe Ait Başlıklar 1 Başlık

Huzurlu Yaşamın Adresi: Abdulhamit 2 Sitesi

2018 yılında tamamlanmış ve iskanları alınarak tapuları kat mülkiyetine dönüştürülmüş olan Abdulhamit 2 Sitesi, Serdivan'ın huzurlu Vatan Mahallesi'nde konumlanmıştır. Gerekli tüm olanaklara yakın mesafede bulunan site, Serdivan AVM'ye sadece 2 km uzaklıkta konumlanmıştır. Ayrıca toplu taşıma hatlarına, süper marketlere ve camilere kolay erişim imkanı sunmaktadır.

Abdulhamit 2, 10.069 m²'lik bir arazi üzerine kurulmuş olup, 84 daireden oluşmaktadır. 120 m²'lik 2+1 ve 140 m²'lik 3+1 daire seçenekleriyle farklı yaşam alanları sunmaktadır. Sitenin sunduğu 7/24 kamera sistemiyle güvenlik ön planda tutulmuş, sakinlerin huzurlu bir ortamda yaşamaları sağlanmıştır. Her dairenin açık otopark alanı bulunmakta ve çocukların güvenle vakit geçirebileceği oyun parkı, site sakinlerinin keyifli vakit geçirebileceği alanlar arasındadır.

Abdulhamit 2 Sitesi, bölgenin tercih edilen ve gözde sitelerinden biri olma özelliğini taşırken, konforlu yaşam alanları ve güvenli ortamıyla dikkat çekmektedir. Sadece modern bir konut projesi değil, aynı zamanda ailelerin huzur içinde yaşayabileceği bir yaşam alanı sunmaktadır.

Huzurlu bir yaşam arayanlar için ideal bir tercih olan Abdulhamit 2 Sitesi, modern yaşamın gerekliliklerini en üst düzeyde sunarken, aynı zamanda sakinlerine aidiyet duygusuyla dolu bir yaşam alanı vaat ediyor.

Kendinize ve sevdiklerinize ait bir yaşam alanı bulmak için Abdulhamit 2 Sitesi'ne göz atmayı unutmayın.