ufuk saçıntı
Ufuk Saçıntı
Tüm Başlıklar

9800 m² arsa içerisinde 88 daire , 2 dükkan'dan oluşan Up Hill sizlere ne gibi imkanlar sunuyor ? gelin beraber inceleyelim.

Up Hill Nerede ?

Korular arasında tertemiz havasıyla , sessiz ve güvenli yapısıyla Sakarya'nın en keyifli bölgelerinden biridir Korucuk. Tam manada yaşanacak ve yaşlanılacak biryerdir. Up Hill , Korucuğun en merkezi lokasyonlarından birinde yer alıyor. Korucukpark , pazar yeri , süpermarketler , sağlık ocağı , cami gibi anlık ihtiyaç duyulabilecek tüm yapılar yürüme mesafesinde. Sitenin iki tarafında park alanları mevcut. Giriş kısmında Korucukpark ve arka kısımda 10 dönümlük bir park daha. Yaklaşık 30 dönüm arazi içerisinde 3 blok olarak dizayn edilen proje Korucuk'ta göz kamaştıracağa benziyor.

Site Özellikleri ?

Site özellikleri de hatırı sayılır derece konfor sağlıyor. 7/24 güvenlikli ve kamera sistemli site yapısı evde bıraktıklarınızla ilgili endişelerinizi ortadan kaldıracak , çocuklarınız site bahçesinde güvenle vakit geçirebilecekler. 400 m²'lik spor salonunda formunuzu koruyacak , açık yüzme havuzunda yazın sıcağını keyife dönüştüreceksiniz. Çocuklarınızın keyifli vakit geçirebilmesi için bir oyun parkı , çocuklarınızı izlerken komşularınızla sohbet edebilesiniz diye kamelyalar ve kafeteryasıda bulunuyor.

Konut Özellikleri ?

Projede bizim en çok ilgimizi çeken detay ise katlar içerisinde dairelerin hiç bir duvarının diğer daire duvarına temas etmiyor oluşu. Konut içerisinde size mükemmel bir ses yalıtımı sağlayacak bu mimariyi oluşturan firmayı özellikle tebrik etmek gerekli.

Konutların içi ve oda ölçüleri gayet ergonomik , malzeme kalitesi ise standartların üzerinde. Cam tercihinde ısıcam konfor sistemleri firmanın yalıtım konusunda ki hassasiyetini destekliyor. Lake iç kapıları , gizli aydınlatmaları , granit zeminleri , mutfak dolabı son derece kullanışlı ve şık. Isıtma sistemi olarak yerden ısıtma tercih edilmiş.

Fiziksel olarak sıcak hava sürekli yükselme eğiliminde olduğu için en verimli ısıtma yöntemi en aşşağıdan başlatılandır. Son yıllarda tüm konutlar artık yerden ısıtma dönemine geçiyor. Fakat yapılan en önemli yanlışlardan biri laminant kullanımı. Bu projede konutların tüm zeminleri granit kaplı. Granit zeminler yerden ısıtmanın en verimli şekilde kullanılmasını sağlıyor. Yani çocuklarınızın ve sizin kış boyunca ayakları üşümeyecek , faturalarınız ise yüzünüzü gülümsetecek. Yerden ısıtmalı dairelerin bir diğer avantajı da katlar arasında ses yalıtımını kuvvetlendirmesi. Kat komşularınızla temas etmeyen duvarlar , alt ve üst komşularınızla yerden ısıtma sayesinde oluşan ek yalıtım ses açısından daireleri son derece izole hale getiriyor.

3+1 Konutlar brüt 145 m² , 4+1 konutlar ise brüt 182 m²'den oluşuyor. Kuzeye bakan daireler havuz manzaralı , güney daireler ise korucuğun eşsiz manzarası ve 10 dönümlük bir park alanını görüyor. Balkonlar kare şeklinde ve yine son derece kullanışlı. Yerden ısıtma tesisatları balkonlarda da devam ediyor. Yani katlanır cam ile evinizde bir kış bahçesi'de oluşturabilirsiniz. Konutlarda yaklaşık 5 m²'lik çamaşır odaları bulunuyor. Bu odalar hanımlar için son derece faydalı olacaktır. Yatak odası dikdörtgen ve uzun. Giyinme alanı ve yatak kısmını iki farklı alan olarak kullanabileceksiniz. Ebeveyn banyolarında WC ve lavaboda mevcut. Mutfak dolabının son derece şık olduğundan bahsetmiştik. Tezgahı çimstone , eyvesi granit , kabinler MDF evde ki tüm bataryalar gibi burada ki bataryanız da ECA.

1.katta bulunan dairelerde yaklaşık 100 m² bahçe kullanımı mevcut. 5.kat daireler ise suit tarzında yapılıyor. Konut fiyatları 475.000₺ ile 620.000₺ arasında değişkenlik gösteriyor.

Hangi firma tarafından yapılıyor ?

Up Hill | Korucuk projesinin müteahit firması Profi İnşaat. Profi inşaat 16 yıllık Avrupa tecrubesiyle 2014'ün sonunda Sakarya'da taşeron olarak faaliyet göstermeye başlamış bir firma. Firmanın en çok dikkat çeken özelliği ise Sakarya'da yapılmış bir çok ikon projede imzası bulunması. Bunları birkaç örnek ile açıklayalım.

  • Verdes Park
  • Santaş Karat 54
  • Bu Yapı Work İn
  • Ünbay Serdivan Konakları
  • Ekşioğlu Demirkapı

Örnekler çok daha fazla artırılabilir fakat bu örneklerin firmayı anlamanıza yardımcı olacağını düşünüyoruz. Yine Serdivan'da Hill Town projesini , Vatan mahallesinde Art ve Vox projelerini anahtar teslim halinde inşaa etmiştir. Çelik konstrüksiyon sektöründe de faaliyet gösteren firma TKG Otomotive fabrika binasını anahtar teslim olarak hazırlamıştır. 

Up Hill Korucuk'tan Nasıl Daire Satın Alabilirsiniz ?

Firma satış birimine 0532 390 09 70 irtibat numarasından ulaşabilirsiniz. Şantiye sahasında şuanda gezebileceğiniz bir örnek daire mevcut. Satış birimi pazar günleri dahil 14.30 - 18.30 saatleri arasında hizmet vermekte.

Up Hill Korucuk Tanıtım Videosu

Up Hill | Korucuk Daire Görselleri

Up Hill Korucuk Yatak OdasıUp Hill Korucuk Yatak OdasıUp Hill Korucuk SalonUp Hill Korucuk MutfakUp Hill Korucuk MutfakUp Hill Korucuk GirişUp Hill Korucuk Çocuk OdasıUp Hill Korucuk Genç Odası

Up Hill Korucuk Site Görselleri

Up Hill KorucukUp Hill KorucukUp Hill KorucukUp Hill Korucuk

Up Hill Korucuk Konum