Ufuk Saçıntı Kimdir ?

Yaşam ve Eğitim

1988 yılında Kayseri'de doğdum. Üniversite hayatım, 2008 yılında, Sakarya'da çevre mühendisliği bölümüne başlamamla birlikte şekillenmeye başladı. Eğitimimi tamamlamama rağmen, mesleğimi hiç icra etmedim.

Profesyonel Kariyer

Sakarya'da kariyerime, üniversite öğrencilerine yönelik tatil, tur ve konserler düzenleyerek başladım. Dört yıl boyunca bu sektörde yer alarak, sosyal medya hesaplarım aracılığıyla 42.000 öğrenciye ulaştım. 2012 yılında, emlak sektörüne adım attım ve kendi firmam Emlak Vadisi'ni kurdum. Bu süre zarfında, 792 konut satışı, 73 kat karşılığı arsa işlemi, 1000'den fazla kiralama işlemi ve 10.000'den fazla müşteri görüşmesi ve pazarlık deneyimine ulaştım.

Yeni Başlangıçlar

Sektördeki tecrübelerim ve tanınırlığımı daha üst seviyelere taşıma arzusuyla, Coldwell Banker ailesine katılmaya karar verdim. 117 yıllık bilgi birikimine ortak olarak, yeni bir network ve rekabet ortamına ulaştım. "Kazanmak güzeldir, başarmak ise paha biçilemez" mottosuyla, şehrimizin en büyük işlerinin aracısı olmak ve sadece ticari gayrimenkul ve proje satış alanında uzmanlaşmak amacındayım.