Tayfun USTA Kimdir ?

Tayfun USTA

11 kasım 1989 Sakarya doğumluyum. Evli ve 1 çocuk sahibiyim. Çalışmaya erken yaşlarda başladım ve İş hayatına inşaat sektörüyle giriş yaptım. Hedef odaklı olmak en büyük prensiplerimdendir ve bu şekilde kendi kuruyemiş mağazamı açarak ilerledim. Yeni insanlarla tanışmak, yeni şeyler öğrenmek ve keşfetmek hayatımın olmazsa olmazları arasında. İkili ilişkilerimde aldığım geri dönüşler her zaman iyi yöndedir. 

Deniz kenarında sakin bir hayat yaşamak, kendi evime ve arabama sahip olmak herkes gibi benimde hayalimde. Futbol tutkunuyum ve bu tutkum Fenerbahçeye olan hayranlığımla harmanlanıyor. Hayallerimden biri de benim gibi Futbol tutkunu olan oğlumun Fenerbahçede oynadığını görmek. 

Bunun için etki çevremi arttırmak, varolan etki çevremi etkili bir şekilde kullanmam gerektiğinin farkına vardım ve gayrimenkul danışmanlığının tam bana göre olduğunuda keşfettim. Bu yüzden bu sektöre büyük bir özgüven ile başladım. Ofisimizdeki her arkadaşımızla yakaladığımız pozitif enerjiyle birlikte dostluk, arkadaşlık kavramının dışında aile gibi olduk.  Eğer aile iseniz başarı sizin değil ailedeki herkesindir. Hep birlikte başarmak için, ne gerekiyorsa onu yapmak için ve hep birlikte ofisimizi en iyi şekilde temsil etmek içinde özverili bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz.