ufuk saçıntı
Ufuk Saçıntı

Selçuklu Konakları Ne Zaman Yapıldı ?

2011 yılında yapımı tamamlanmış iskanları alınmış , tapuları kat mülkiyetine çevirilmiştir.

Selçuklu Konakları Nerede ?

Şehrin en iyi manzaralarından birine sahip site Serdivan Kemalpaşa mahallesi, Kırantepe mevkiinde bulunmaktadır.

Selçuklu Konakları Manzara

Selçuklu Konakları Nasıl Bir Site ?

15.518 m² arsa üzerinde 25 adet ikiz bloktan oluşan 50 dubleks dairelik bir sitedir. Dubleks dairelerin giriş katlarında geniş bir hol , geniş salon ve mutfak , üst katında 3 adet yatak odası ve ana banyo bulunmaktadır. Çatı katlarında ise tek oda veya çift oda olan daire tipleri bulunmaktadır. Fiyatların değişkenliğinde manzara ve çatı katı oda sayısı önemli bir etkendir. Tüm dubleks dairelerin müstakil bahçeleri mevcuttur. Müstakil bahçeler haricinde site içi yollar , yüzme havuzu , çocuk oyun parkı ve araç park yerleri bulunmaktadır. Site sakinlerinin beraber vakit geçirip yemekli organizasyon yapabildikleri ortak kullanım bir bahçe alanı ve site çalışanlarının kullanabildiği konaklama yapılabilen ek bir alan daha bulunmaktadır. Sitede güvenlik , kamera sistemi ve araç tanıma sistemiyle sağlanmaktadır. Yaya girişinde ise şifreli giriş kapısı bulunmaktadır.

Selçuklu KonaklarıSelçuklu Konaklarında Satılık ve Kiralık Konut Fiyatları Ne kadar ?

Satılık konut fiyatları 1.000.000₺'den başlayan sitede en çok fiyat talep edilen ücret ise 1.800.000₺'ye kadar çıkmaktadır. Kiralık konut fiyatlarında en alt limit 2.500₺ seviyesinden başlamaktadır. Aidat ücreti 250₺'dir.

Selçuklu Konaklarında konutunuzu satmak , kiralamak için veya konut arayışlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.