ufuk saçıntı
Ufuk Saçıntı

Son yıllarda çalkantılı bir ekonomik dönem geçiren ülkemizin en çok yara alan meslek grubudur müteahitler. Nice kaliteli ve iyi firmalar malesef ki arkalarında birçok insanı mağdur bırakmış kurunun yanında yaşında yanmasını sağlamıştır. Biz firma prensiplerimiz doğrultusunda yaklaşık 5 yıldır projeden veya kaba inşaat seviyesinde konut satışı gerçekleştirmiyoruz fakat bu tarz alımları meslek edinmiş bir yatırımcı grubu var ki en güvenilir inşaat firmalarını araştırmadan edemiyor veya bitme aşamasında iskanı alınmamış ufak tefek işleri kalmış konutları alım yapmak isteyen müşteriler firmalar hakkında 3.bir görüş duymak , okumak istiyor.

Sakarya'nın tepeden görüntüsü

Piyasa analizlerimiz , taşeron firmaların ödeme alma durumları ile ilgili duyumlarımız , belediyelerde ki iskan alım süreçleri ve daha bir çok kriteri göz önüne alarak sizler için Sakarya 'nın En Güvenilir 10 İnşaat firmasının listesini hazırladık. Sıralamanın bu firma daha iyi firmadır etkisi yaratmasını istemeyiz.Güvenilir olduğuna inandığımız ve bildiğimiz 10 firma ismimiz şu şekilde ;

Sakarya'nın En İyi | Güvenilir 10 İnşaat Firması

  1. PROFİ İNŞAAT
  2. ÜNBAY İNŞAAT
  3. VERDES İNŞAAT
  4. KOTANOĞLU İNŞAAT
  5. EKŞİOĞLU İNŞAAT
  6. ERVES YAPI
  7. SEKİZLER YAPI
  8. BU YAPI
  9. BH HUZUR
  10. REMLEY

Listeye eklemediğimiz inşaat firmaları güvenilmez demiyoruz fakat yukarıda da belirttiğimiz gibi aldığımız duyumlar ve piyasa analizlerimiz sonucunda gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğimiz 10 inşaat firması bu şekilde. Alım yapmayı planladığınız konutlarla ilgili , alışveriş yapmayı planladığınız inşaat firmaları ile ilgili bize herzaman danışabilirsiniz.

İletişime geçmek için TIKLAYINIZ.