Özcan ERGÜN Kimdir ?

Özcan ERGÜN

1967 Doğumluyum. 1994 yılında T.C.Ziraat Bankasına Lise Mezunu Şoför olarak işe başladım. 2 Yıllık Sosyal Bilimler ve ardından 4 yıllık İşletme Fakültesini Bitirdim. Çeşitli ünvanlara yükselerek 2021 yılında T.C.Ziraat Bankasındaki Müdür Yardımcılığı görevimden emekli oldum.

1 Erkek 1 kız olmak üzere 2 çocuk babasıyım. Kızımdan güzeller güzeli 3 torun sahibiyim. Ailemle birarada olmak bana huzur veren en önemli şey. Deniz aşığı biriyim ve ileriye dönük hedeflerimde deniz kenarında bir evde sakin bir hayat sürmek, bir tekne sahibi olmak var. Hem hayallerimi gerçekleştirebilmek, hem de ailemle vakit geçirebilmek için çok uygun bir meslek seçimi yaptım.

Bankacılık yaptığım süre zarfında emlak sektörüyle yakından ilgileniyordum. Emekli olduktan sonra zaman ve para açısından beni rahatlatacak mesleğin emlak danışmanlığı olduğunu düşünerek bu sektöre adım attım. 2 yıldır sektörde ilerlemekle birlikte, gayrimenkule dair eğitimler almaya devam ederek adımlarımı daha emin atıyorum. Hedeflerimi ve hayallerimi gerçekleştirmenin verdiği mutlulukla sektörde uzun yıllar devam etmeyi istiyorum.