aytaç erol
Aytaç Erol

İskenderbey Konakları Ne Zaman Yapıldı ?

İskender Bey Konakları 2019 yılı sonunda tamamlanmış olup iskânları alınmıştır.

İskenderbey Konakları Nerede ?

Sakarya Serdivan İstiklal mahallesi Adatıp Hastanesi arkasında Kazımpaşa yolu üzerinde hakim bir tepenin üzerindedir. Serdivan merkeze ve belediye binasına 1,5 km. Adapazarı merkez çark caddesine 3 km. Serdivan AVM ’ye 2 km. Toplu taşımaya ise 50 metre mesafede bulunmaktadır.

İskenderbey Konakları Nasıl Bir Site ?

Serdivan’ın elit projeleri arasında yer alan İskender Bey Konakları toplamda 3 blok, 18 daireden oluşmaktadır. Daireler 3+1 ve 160 m2 olarak dizayn edilmiştir. Yüzme havuzu, asansör, geniş ve şehir manzarasına sahip yerden ısıtmalı balkonları (balkon ve odaların ısıtmaları birbirinden ayrıdır), seramik zemin banyoları, yerden ısıtmalı odalar ve yatak odalarının olmazsa olmazı ebeveyn banyosu da konforunuz için projedeki yerini almıştır. Ayrıca sizin ve ailenizin güvenliği için 7/24 özel güvenlik sistemi de projenin bir parçasıdır. Daire oturumlarının yeni yeni başlaması sebebiyle site yönetimi oluşturulduğunda aidatın 200 ile 300 TL arası olması muhtemeldir.
Ortalama daire satış fiyatları 700.000 ile 750.000 aralığında olup, yatırım amaçlı düşünenler için kira getirisi 2.000 ile 2.500 TL. bandındadır.

İskenderbey Konakları | Serdivan