Hilal KILIÇ Kimdir ?

Oğuzhan ERDOĞAN Kimdir ?

1979 Eskişehir Doğumluyum. 22 yıllık evliliğimden 2 çocuk sahibiyim. Ticaret Lisesinden bankacılık bölümü mezunuyum. Bir çok alanda çalıştım. Yabancı dil dershanesinde 5 yıl yöneticilik yaptım, ardından hobi olarak uğraştığım ev dekorasyonunu işim haline getirdim ve tablo, biblo, duvar boyama sanatı gibi bir çok alanda 3 yıl boyunca çalışmalar yaptım.

Hayallerimden bahsetmek gerekirse, karavanla Türkiye turu yapmayı istiyorum çünkü doğayla iç içe olmak, trekking yapmak ilgi alanlarım arasında. Hayallerimi hayata geçirmek ve hobilerimi hayatımın büyük çoğunluğuna yaymak için zaman ve ekonomik güç açısından emlak sektörüne adım attım.

Yeni insanlarla tanışmak ve varolan etki çevremi genişletmek ile başladım bu serüvene. 2 yıldır emlak sektöründeyim ve başarılarım artarak devam ediyor. Danışman arkadaşlarımla uyum içinde ve sıcak bir ortamda çalışıyorum. Her satışımda alıcı benmişim gibi titizlikle yaklaşıyorum. Sektöre dair öğrenmeye devam etmekle birlikte ilerleyen günlerde bir çok ödülle bu yolda daha sağlam adımlar atmayı hedefliyorum.