2012 yılında Sakarya, Serdivan, Köprübaşı mahallesinde kurduğumuz Emlak Vadisi markamızla, bölgede her yıl yüzlerce konut satışına aracılık ettik. Bir çok projenin kat karşılığı anlaşmalarını yaptık. Şehirde, tanınırlığın ve iş hacminin son limitlerine kadar ulaştık. Yıllarca, takım çalışması mottosundan hiç ayrılmadan, ekip olmanın gücünü tüm müşterilerimize anlatarak ve göstererek hissettirdik. 

2022 yılının son dönemlerinde ise şunu çok net bir şekilde fark ettik: "Şehire kazandırılacak büyük yatırımcılar için büyük network ihtiyacı duyuyoruz."

Gayrimenkul danışmanlığının en üst seviyesi, tüm bilgiye sahip olarak, harika bir pazarlamacı ve pazarlıkçı olarak ulaşılabilecek bir yer değil. Aynı anda her yerde olma şansımız yok! 

Kaliteli mülklerin hızlı pazarlaması için yıllardır edindiğimiz tecrübe, bize ürünün tüketiciye doğrudan sunulması gerektiğini öğretti. Klasik emlakçılığın en büyük hatası ürüne gelecek talebi beklemektir. Bizim asıl işimiz ise ürüne talebi oluştururken tüm fırsatları değerlendirmektir.

Coldwell Banker Sakarya

Dünya’nın en büyük gayrimenkul ağının bir parçası olarak şehrimize farklı şehirlerden, ülkelerden büyük yatırımcıları çekmek amacıyla önemli bir yatırım yaptık. Gayrimenkul satışında dünya lideri Coldwell Banker markasını şehrimize kazandırdık. Bundan sonra ulusal tanınırlık ve uluslararası işler bitirebilmek amacındayız. 

Coldwell Banker markası, hali hazırda 52 ülkede, 117 yıldır faaliyet gösteren, dünyanın en büyük gayrimenkul ağıdır. Gayrimenkul alanında 24 ana başlıktan oluşan eşsiz deneyimlerle perçinlenmiş doktora seviyesinde eğitim takvimine sahiptir. Türkiye genelinde 223 ofis 2900 danışman ile devam eden bu yolculukta bizim yeni ve en büyük hedefimiz en çok işlem tamamlayan, tanınırlığı en yüksek ofislerden birisi olmaktır. %4’lük dilim içerisine demir atmak başarı alışkanlığını tüm takım oyuncularımıza kazandırmaktır.

"En İyiler, En İyilerle çalışır" Gayrimenkullerinizin profesyonel pazarlanması veya harika bir kariyer başlangıcı için bizi tercih edin!