Deprem şehri Sakarya'nın en sağlam zeminli bölgesinde Korucuk'ta hayata geçirilen Up Hill 9800 m² arazi içerisinde 88 daire 2 dükkan'dan oluşmaktadır. 3 bloktan oluşan projede 145 m² 3+1 ve 180 m² 4+1 şeklinde iki farklı daire tipi bulunmaktadır.

Zemin kat konutlar müstakil bahçe kullanımına sahiptir. Bahçe alanları yaklaşık 100 m²'dir. Site 7/24 güvenlikli ve kamera sistemlidir, daireler ise yangın gaz kaçağı ve hırsızlığa karşı alarm sistemlerine sahiptir.

Açık yüzme havuzu , Kafeteryası , 400 m²'lik Spor salonu ve çocuk oyun parkı ile sosyal donatılar açısından zengin bir sitedir.

Kat içlerinde daireler birbiriyle temas etmez , komşunuzla ortak kullandığınız hiç bir duvar bulunmamaktadır. Buna ek olarak havalandırma sistemlerinin tamamı dairelere özeldir ve bu durum daireler arası ses geçişini tamamen engellemektedir. Daireler yerden ısıtmalıdır ve tüm zeminler 60x120 Granit kaplıdır. Balkonlarda yerden ısıtma tesistatı devam etmektedir. Cam ile kapatacığınız geniş balkonlarınızı kış bahçesi olarak kullanabilirsiniz.

Tüm bataryalar 20 yıl garantili ECA markadır. Rezervuarlar Vitra camlar ise ısıcam konfor'dur. İç ve dış cephe boyalarında JOTUN tercih edilmiştir. Bu tercih konutlarınızın ve sitenizin yıllar sonra aynı kalitede ve yıpranmamış bir görüntü elde etmesini sağlayacaktır. Mutfak , salon ve holler'de asma tavan ve gizli ışıklandırma bantları bulunmaktadır.

Korucuk bölgesi Sakarya'nın en hızlı gelişen bölgelerinden biridir. Kuzey Marmara otoyoluna , bölgede yapılan sağlık yatırımlarına ek olarak temiz havası ve sessiz yapısı ile hızla gelişmekte ve büyümektedir. İstanbul 3.köprü mesafesi 121 km düşen Korucuk bölgesinden araçla Sabiha Gökçen hava alanına ulaşmak 40 dk. süreye düşmüştür.