SAKARYA SERDİVAN KÖPRÜBAŞI MAHALLESİ'NDE 3+1 130 m² DAİREMİZ SATIŞTA
4 YAŞINDA VE 9 DAİREDEN OLUŞAN SİTEDE, OYUN PARKI VE AÇIK OTOPARK MEVCUTTURSİTENİN GÜVENLİĞİ KAMERA SİSTEMİ İLE SAĞLANMAKTADIR2 BALKONDAN BİRİ KATLANIR CAM UYGULAMASI İLE KAPATILMIŞ OLUP, İÇİNE OLDUKÇA KULLANIŞLI BİR DOLAP YAPTIRILMIŞTIRSALONDAN ÇIKILAN BİR DİĞER BALKON İSE ÇİFT CAMLI PVC DOĞRAMA İLE KAPATILIP, ÇAMAŞIR KURUTMA ALANI OLARAK KULLANILMAKTADIR. TERCİHEN SALON İLE BİRLEŞTİRİLİP GENİŞLETİLEBİLİRYATAK ODASINDA EBEVEYN BANYOSU BULUNMAKTA OLUP, DAİRE SAKİNLERİ TARAFINDAN KİLER AMAÇLI KULLANILMAKTADIR.

DAİRENİN SALON VE ANTRESİNİN LAMİNANT ZEMİNİ 4 AY ÖNCE YENİLENMİŞ, BOYASI BU AY YAPILMIŞTIR

3 ODANIN PENCERELERİNDE PANJUR MEVCUTTUR

TÜM KAPI VE PENCERELERDE SİNEKLİK BULUNMAKTADIR

KOMBİ, ANKASTRE FIRIN, DAVLUMBAZ, OCAK VE VESTİYERİ HAZIR DURUMDA

DOLMUŞ VE OTOBÜS GÜZERGAHINDA OLUP, SİTENİN ÖNÜNDE DURAK BULUNMAKTADIR ADADAKİLER MARKET, KAMAŞA MARKET, REYHAN PASTANESİ GİBİ İŞLETMELERE 500 m MESAFEDESERDİVAN AVM'YE YAKLAŞIK 700 m UZAKLIKTA OLUP YÜRÜME MESAFESİNDEDİR.DAİRENİN İSKANI MEVCUTTUR.BANKA KREDİSİNE UYGUNDUR...Peki Biz Kimiz ?

Köprübaşı mahallesi Süleyman Binek caddesi üzerinde hizmet vermekte olan Emlak Vadisi, Serdivan bölgesinin en çok konut satışı yapan emlak ofisidir.

7 personelin hepsi alanınında uzman ve alıcı için doğru pazarlama, satıcı için en hızlı sonuç odaklı çalışmaktadır.

Satılmasını istediğiniz gayrimenkulleriniz için eksper talebinde bulunabilirsiniz.

Tüm portföy çekimlerimizi Profesyonel Fotoğraf makineleriyle yapmakta, Lokasyon bilgileri için Drone ile havadan çekimler gerçekleştirmekteyiz.

EmlakVadisi

Profesyonel Gayrimenkul Danışmanlığı

0536 631 38 81