Ada Konakları Nerede ?

Eski yazlık köyü yeni adıyla Serdivan köprübaşı mahallesinde aralık caddesi üzerinde bulunmaktadır. Adadakiler markete 300 metre mesafede Serdivan Avm'ye 1.2 km mesafede bulunmaktadır. Serdivan Avm yakını daire arayanların tercih ettikleri bir konumdadır.

Ada Konakları Nasıl Bir Site ?

7711 m² arsa üzerine konumlamış 8 blok 56 daireden oluşan site de çatı dubleks , bahçe dubleks ve düz daire olmak üzere 3 farklı daire tipi bulunmaktadır. Site sakinlerinin araçlarını park edebilecekleri ortak kullanımlı kapalı garajlar , açık yüzme havuzu , çocuk oyun parkı , kamelya ve sosyal faaliyet alanları ile bölgenin en çok tercih edilen yaşam alanlarından biridir.DAİREMİZ HAVUZLU SİTE İÇERİSİNDE GÜVENLİ BİR YAŞAM ALANINA SAHİPTİR, SERDİVAN AWM, ADADAKİLER MARKET, KAPALI SPOR SALONU VE OKULLARA YAKIN MESAFEDEDİR.

DAİRE İÇİ KALİTELİ MALZEMELER KULLANILMIŞ OLUP, GİRİŞ KATTA SALON OTURMA ODASI WC MUTFAK BULUNMAKTADIR.

SALONDAKİ INVERTÖRLÜ KLİMA BIRAKILACAKTIR...

DAİREYE AİT KAPALI OTOPARK MEVCUTDUR 

45M2 GENİŞ SALONA SAHİPTİR, ORJİNALİ OLAN DAİREMİZ GENİŞ SALON  

EVİMİZDE 1 İ BASKET SAHASINA  BAKAN 4 ADET BALKONU VE 2 ADET FRANSIZ BALKONU VARDIR 

ALICISINA ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN Peki Biz Kimiz ?

Köprübaşı mahallesi , Süleyman Binek caddesi üzerinde hizmet vermekte olan Emlak Vadisi , Serdivan bölgesinin en çok konut satışı yapan emlak ofisidir.

8 personelin hepsi alanınında uzman ve alıcı için doğru pazarlama ,satıcı için en hızlı sonuç odaklı çalışmaktadır.

Satılmasını istediğiniz gayrimenkulleriniz için exper talebinde bulunabilirsiniz.

Tüm portföy çekimlerimizi Profesyonel Fotoğraf makineleriyle yapmakta , Lokasyon bilgileri için Drone ile havadan çekimler gerçekleştirmekteyiz.