Genel Bakış Açıklama ​

Satılık dairemiz Sakarya Serdivan Köprübaşı Mahallesi'nde, Arabacıalanı'nın bittiği Yazlık'ın başladığı yerde, tüm dolmuş otobüs hatlarının geçtiği ana cadde üzeri, pastane manav market vb. işletmelere yürüme gidilebilecek merkezi bir konumdadır. Serdivan Avm'ye  900 m, Adatıp Hastanesine 2 km mesafededir.

Dairemiz 3159 m² arsa üzerine 4 Blok 28 daire olarak inşa edilen Beyaz Evler Sitesi'nde bulunmaktadır. Site içinde kumandalı kapı ile girilen açık otopark ve yeşil alan bulunmaktadır.

Site önünde içinde yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanı, basketbol sahası ve yeşil alanı olan 7000 m² büyüklüğünde park bulunmaktadır.

Dairemizin alaturka wcsi kilere çevrilmiş olup gerek duyulduğunda tekrar faal hale getirebilir. 2 adet balkonu mevcuttur. Mutfak dolapları yeni yapılmıştır. Kombi ve ankastre daireye aittir. 

Çekebileceğiniz kredi limiti 450 bin liradır.
Köprübaşı mahallesi, Süleyman Binek caddesi üzerinde hizmet vermekte olan Emlak Vadisi , Sakarya bölgesinin en çok gayrimenkul satışı yapan emlak ofisidir.

8 Türk, 1 Yabancı personel ile yerli ve yabancı müşterilerin tüm ihtiyaçlarına hızlı çözümler üreten Emlak Vadisi'nden satılmasını istediğiniz gayrimenkulleriniz için eksper talebinde bulunabilirsiniz.

Gayrimenkulleriniz için ilan görsellerini profesyonel fotoğraf makinesi ve drone çekimleriyle zenginleştiren her biri alanında uzman danışmanlar; aradığınız hızlı ve kaliteli hizmeti sizlere sağlayabilmek için haber bekliyorlar.