Genel Bakış Açıklama Bakas inşaat güvencesiyle modern mimarisi ve yaşam kalitenizi yükseltecek en ince ayrıntısına kadar hassasiyetle planlanan yüksek kira garantili 2+1 dairemiz satıştadır.

Projemiz işlek bir cadde üzerinde olup havacılık okulu yanındadır. Belediye otobüsleri önünden  geçmektedir.

Devlet okulları, Özel Bil net Okulları ve Özel Bahçeşehir Koleji'ne yürüme mesafesindedir.

Şehrin her geçen gün değerlenen bölgesinde yüksek kira getirili yatırım fırsatı..

1080 m² arsa içerisindeki projenin zemin katında dükkanlar, bir ve ikinci katında 2+1 ve 3+1 olmak üzere 12 adet daire bulunmaktadır. Satışta olan dairemiz hiç kullanılmamış (sıfır) olmakla birlikte tüm oda zeminleri granittir. 2+1 dairelerde nadir gördüğümüz ebeveyn banyosu da dairemizde mevcuttur. Ara kat olması sebebiyle yalıtım ve ısınma açısından oldukça avantajlıdır.


Köprübaşı mahallesi, Süleyman Binek caddesi üzerinde hizmet vermekte olan Emlak Vadisi , Sakarya bölgesinin en çok gayrimenkul satışı yapan emlak ofisidir.

8 Türk, 1 Yabancı personel ile yerli ve yabancı müşterilerin tüm ihtiyaçlarına hızlı çözümler üreten Emlak Vadisi'nden satılmasını istediğiniz gayrimenkulleriniz için eksper talebinde bulunabilirsiniz.

Gayrimenkulleriniz için ilan görsellerini profesyonel fotoğraf makinesi ve drone çekimleriyle zenginleştiren her biri alanında uzman danışmanlar; aradığınız hızlı ve kaliteli hizmeti sizlere sağlayabilmek için haber bekliyorlar.