Genel Bakış Açıklama

Satılık Villamız ; 6212 m² arsa içerisinde 26 Villadan oluşan sitemizin en geniş bahçeli villalarından bir tanesidir. Bölge Adliye binasına ve Valiliğe 500 metre mesafede bulunan villamızın yürüme mesafesinde Şehrin en önemli okullarından Ted koleji bulunmaktadır. Yeni yapılan şehir hastanesi ve Korucuk Eğitim Araştırma hastanesi 1 km. mesafede , Yeni Kent devlet hastanesi 3 km. mesafede bulunmaktadır. 


158 m² büyüklüğünde ki villamızın girişi ve bahçesi tam müstakil kullanımlıdır. (Site içerisinde bulunan tüm villaların m²'si aynıdır ve bazı ilanlarda gördüğünüz m² değerleri gibi şişirme değildir.)

Giriş katında ;

Banyo & WC, Salon ve Mutfak ile beraber merdiven altı kiler alanı bulunmaktadır.

Üst katında ;

Banyo & WC, Yatak odası, genç odası ve çocuk odası bulunmaktadır.

2 Balkonu bulunan villamızın alt kat balkonuna Salon ve Mutfaktan, üst kat balkona ise çocuk odasından çıkış yapılabilmektedir.

Site içerisinde bulunan açık yüzme havuzu haricinde bu yaz için çocuk parkı, kamera sistemi yapma planı bulunmaktadır.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Köprübaşı mahallesi, Süleyman Binek caddesi üzerinde hizmet vermekte olan Emlak Vadisi , Sakarya bölgesinin en çok gayrimenkul satışı yapan emlak ofisidir.

8 Türk, 1 Yabancı personel ile yerli ve yabancı müşterilerin tüm ihtiyaçlarına hızlı çözümler üreten Emlak Vadisi'nden satılmasını istediğiniz gayrimenkulleriniz için eksper talebinde bulunabilirsiniz.

Gayrimenkulleriniz için ilan görsellerini profesyonel fotoğraf makinesi ve drone çekimleriyle zenginleştiren her biri alanında uzman danışmanlar; aradığınız hızlı ve kaliteli hizmeti sizlere sağlayabilmek için haber bekliyorlar.