Bahçe tripleks müstakil evimiz Adapazarı Akıncılar Mahallesindedir. Çarşı merkeze yürüme mesafesindedir. Toplu taşıma araç güzergahlarına ve süper marketlere yakınlığı tercih sebebidir.

 

192 m² arsa içerisinde bulunan evimizin kendine ait 110 m² bahçesi vardır. 

Giriş Katında ;

Oturma bölümlü ve bahçe çıkışlı mutfakkapalı garajmerdiven boşluğu etajer80 m²1. Kat ;​MutfakSalonBanyo + WCBalkon bulunmaktadır.95 m²2. Kat;2 adet yatak odasıBanyo+WCGiyinme odası95m²3.Kat;2 adet hobi odası15 m²

80 + 95 +95 +15 : 285 m² olmak üzere kullanım alanı vardır

1. kattaki mutfak ve özel tasarım odada Projeksiyon cihazıyla keyifli filmler izleyebilir.  Bilgisayar oyunları oynayabilirsiniz. Tüm Camları kendinden jaluzili olup gün boyunca güneş görmektedir. En üst kat hobi odaları dilerseniz büyütülebilir.  Kalabalık aileler ve müstakil ev arayanlar için bulunmayacak fırsat sadece arsa değeri 600.000.-TL.dir.

BİRİNCİ SINIF MALZEME VE KALİTELİ İŞÇİLİK İLE TASARLANMIŞ

Mükemmel Lokasyon özellikli satılık Binamız için bizi arayınız..

Ofisimize kahve içmeye davetlisiniz..

Peki Biz Kimiz ?

Köprübaşı mahallesi , Süleyman Binek caddesi üzerinde hizmet vermekte olan Emlak Vadisi , Serdivan bölgesinin en çok konut satışı yapan emlak ofisidir.

7 personelin hepsi alanınında uzman ve alıcı için doğru pazarlama ,satıcı için en hızlı sonuç odaklı çalışmaktadır.

Satılmasını istediğiniz gayrimenkulleriniz için exper talebinde bulunabilirsiniz.

Tüm portföy çekimlerimizi Profesyonel Fotoğraf makineleriyle yapmakta , Lokasyon bilgileri için Drone ile havadan çekimler gerçekleştirmekteyiz.